Aktualizované tipy najdete na Letenkomat.cz. Spolu s inspirací na levné letenky nabízíme zájemcům o cestování inspiraci na ubytování, zájezdy a další služby a informace užitečné pro moderní cestovatele. 

Inspirace a tipy do emailu! 
čvn 5

Laudamotion

1 komentář

Letecká společnost Laudamotion je pokračovatelem rakouské aerolinky Niki. Provoz zahájila v březnu 2018. Po smrti zakladatele Nikiho Laudy aerolinka dál pokračuje a nese jeho odkaz. "levné letenky k moři"

 

Letenky zakoupíte na webu www.laudamotion.com

Společnost léta s novými stroji Airbus A320 a Boeing 737

 

 

Nejnovější příspěvky
  • Irská nízkonákladová společnost Ryanair je největším dopravce v Evropě. Z Česka, Slovenska, Německa a Rakouska létá do celé Evropy obrovské množství spojů a tak není vyjímkou, že lze zakoupit letenky již od 2 EUR. Webové stránky: www.ryanair.com Aerolinka létá s letouny typu Boeing 737 Zavazadla: Vždy před samotnou rezervací levné letenky u Ryanairu si prostudujte aktuální podmínky pro kabinová a odbavená zavazadla a především poplatky. Aktuální informace hledejte pouze na oficiálním webu dopravce www.ryanair.com Linky Ryanair z Česka z Prahy – Ammán, Barcelona, Bari, Benátky, Billund, Boloňa, Bournemouth, Brusel, Budapešť, Dublin, Edinburgh, Eindhoven, Ejlat, Göteborg, Kodaň, Krakov, Londýn, Liverpool, Madrid, Málaga, Marrákeš, Marseille, Miláno, Paříž-Beauvais, Pescara, Pisa, Řím, Riga, Stockholm Skavsta, Trapani a Zadar z Brna – Berlín, Londýn, Miláno z Ostravy – Londýn, Miláno z Pardubic – Londýn, Alicante Máte otázku, radu nebo tip? Připojte se do diskuze.