Aktualizované tipy najdete na Letenkomat.cz. Spolu s inspirací na levné letenky nabízíme zájemcům o cestování inspiraci na ubytování, zájezdy a další služby a informace užitečné pro moderní cestovatele. 

Inspirace a tipy do emailu! 

Jak na levné letenky

Levné letenky lze koupit kamkoliv a na jakýkoliv termín. Důležitou roli hraje především čas. Je tedy nutné si uvědomit, že levnou letenku zakoupíte ve většině případů s předstihem, a to minimálně 3 měsíce před plánovanou cestou.

Chcete-li mít přehled o levných letenkách, sledujte pravidelně stránky www.letenkomat.cz a mějte přehled jak na levné letenky a jak cestovat levně. Letenkomat.cz totiž každý den přilétá s inspirací.

Jak na letenky se také dočtete v našem magazínu.

Hlídat levné letenky a cestovat poté levně je sen každého cestovatele. Zaleť si proto i do té nejvzdálenější destinace na světě, díky levným letenkám od Letenkomat.cz

Jak hlídat levné letenky?

Sledujte naše ručně hledané akce 

Ve vyhledávači si zadejte odkud (vaše odletové letiště) a kam ( zadejte kamkoliv). Vaše možnosti (termíny) a vyfiltrujte podle nejlevnějších letenek.

Odebírejte novinky

Sledujte nás na Facebooku a Twitteru

Denně aktualizované tipy najdete na Letenkomat.cz. Spolu s inspirací na levné letenky nabízíme zájemcům o cestování inspiraci na ubytování, zájezdy a další služby a informace užitečné pro moderní cestovatele. 

 

Nabídka levných letenek je řazena vždy od nejnižší ceny.. Vzhledem k jednoduchému objednání levných letenek on-line můžete levné letenky zakoupit rychle, bezpečně a bez návštěvy pobočky prodejců letenek nebo zájezdů.